Forum Forum gry Lineage II Strona Główna Forum gry Lineage II
Forum gry Lineage II
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Questa na Bounty Hunter

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum gry Lineage II Strona Główna -> Questy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GimliPL
Gość


PostWysłany: Pon 17:46, 06 Mar 2006    Temat postu: Questa na Bounty Hunter

Trial of the Guildsman Próba Gildii Level 35 Giran

1. Pomów z Zarządcą Składu (Warehouse Keeper) Valkonem w Giran. Valkon wyjaśni, że jeśli chcesz zyskać szacunek krasnoludzkiej społeczności jako formalny członek gildii musisz przejść Próbę Gildii, polegającą na stworzeniu siedmiu Pierścieni Czeladnika (Journeyman's Rings). Musisz zapłacić Valkonowi 2000 adena za rejestrację do questu.
2. Valkon skieruje cię na Talking Island do kowala (Blacksmith) Altrana. Ponieważ to nerwowy osobnik Valkon poradzi tobie wziąć jagodę (Berry) Mandragora ze sobą.
3. Jagody Mandragora można uzyskać od zabitych Mandragor Kwitnących (Blossom) i Mandragor Drzewek (Sapling). Idź na farmy mandragor, które znajdują się przy wejściu do Execution Grounds, gdzie kończy się droga biegnąca z Dion. Zdobądź jagodę.
4. Pogadaj z Altranem. Da ci receptę na Journeyman's Ring:

- Journeyman Gem (item questowy)
- Journeyman Deco Bead (item questowy)
- 1 steel
- 10 varnish
- 10 kryształów d-grade

Da ci również kontakty do osób, które pomogą w sporządzeniu pierścieni.
5. Zanim przystąpisz do tworzenia pierścieni musisz mieć podstawowe materiały (patrz recepta), czyli: 7 sztabek stali (steel), 70 porcji lakieru (Varnish) i 70 kryształów d-grade.
6. Aby zdobyć Klejnot Czeladnika (Journeyman Gem) musisz iść do Gludin do Zarządcy Składu Normana. On natomiast odeśle cię do Hunters' Village do kowala Duninga.
7. Duning zleci tobie polowanie na Orki Breka w celu odzyskania 30 kluczy (Keys). Orki te można znaleźć na północ od Giran, na drodze idącej prosto do Dragon Valley.
8. Gdy zdobędziesz 30 kluczy wróć do Duninga.
9. Duning odeśle cię z powrotem do Gludin do Normana. Norman da ci listę rzeczy, jakie będziesz potrzebował do zrobienia 7 Journeyman Gem. Na szczęście każdy potwór w tej misji dropuje 2 sztuki materiału.
10. Zabijaj Granite Golemy na Wastelands, aby zdobyć 70 Granitowych Osełek (Granite Whetstone).
11. Zabijaj Ghoule lub Strainy na Execution Grounds, aby zdobyć 70 porcji Szarego Kościanego Proszku (Gray Bone Powder).
12. Zabijaj Dead Seekers na Execution Grounds, aby zdobyć 70 Czerwonych Barwników (Red Pigment).
13. Zabijaj Silenosy wzdłuż dróg biegnących na północ od Giran, aby zdobyć 70 Plecionych Włókien (Braided Yarn).
14. Wróć do Normana. On zrobi ci 7 Journeyman Gem.

Aby kontynuować musisz mieć level 36.

15. Aby zdobyć Deco Beads musisz pomówić z kowalem Pinterem w Gludio. Pinter wyśle cię do Mrowiska (Ant Nest), abyś zdobył 70 paciorków (beads) na Robotnicach (Ant Worker).
16. Ant Worker są czarne, nie czerwone, ani nie skrzydlate. Z robotnic wypadają zarówno beads, jak i lumps (porcje). Lumps możesz przerabiać dzięki recepcie od Pintera na beads, 1 Lump=5 Beads.
17. Gdy będziesz już miał 70 beads wróć do Pintera. Da ci on potrzebne 7 Deco Beads.
18. Zrób 7 Journeyman's Ring za pomocą recepty od Valkona. Zanieś mu gotowe pierścienie, a Valkon nagrodzi cię Odznaką Gildii (Mark of Guildsman).


Testimony of Prosperity Świadectwo Dobrobytu Level 37 Giran

1. Idź do Zarządcy Składu Parmana do Giran. Parman objaśni, że zamożność jest cnotą krasnoludów. Symbolizuje ona wartościowość, produktywność, urodzajną ziemię i zdrowe ciało. Jeśli zdołasz znaleźć znaki przedstawiające każde ze znaczeń zamożności to otrzymasz Odznakę Dobrobytu (Mark of Prosperity).
2. Znak Dostatku (Token of Wealth). Idź do Dwarven Village porozmawiać z Lockirinem Żelazną Bramą (Iron Gate's Lockirin).
3. Porozmawiaj z innymi starszymi krasnoludami stojącymi dookoła Lockirina. Każdy z nich wyśle cię po odbiór czegoś.
4. Balanki Srebrna Łuska (Silver Scale's) wyśle cię do Marysi Czerwony Berecik (Maryse Redbonnet). Marysia potrzebuje 100 Zwierzęcych Skór (Animal Skins) na swoje zobowiązania. Gdy dasz jej skóry będziesz musiał się jeszcze przejść do kupca Miona.
5. Trader Mion wręczy ci darowiznę dla Marysi.
6. Spiron Złote Koło (Gulden Wheel's) wyśle cię do Trader Shari. Wróć z darem od Shari.
7. Filaur Szara Kolumna (Gray Pillaur's) wyśle cię do górnika (Miner) Boltera. Bolter powie, że już zapłacił co trzeba i wręczy ci kwit, abyś pokazał go Filaurowi.
8. Arin Czarne Kowadło (Black Anvil's) wyśle cię do Mistrza Tomy. Jeśli jesteś Scavangerem to będziesz wiedział, jak go znaleźć, gdyż miałeś już tą wątpliwą przyjemność go szukać. Jeśli jednak nie, to zajrzyj do questu Path to Scavanger, punkt 3. Gdy go znajdziesz dostaniesz od niego co trzeba bez szemrania.
9. Keef Bronzowy Klucz (Bronze Key's) wyśle cię do Przewoźnika (Carrier) Torocco. Torocco stwierdzi, że nie ma pieniędzy i poprosi, abyś zapłacił za niego.
10. Wróć do Keefa i daj mu 5000 adena za Torocca.
11. Teraz pomów z Lockirinem, który da ci Starą Księgę Rachunkową (Old Account Book) jako Znak Dostatku (Token of Wealth).
12. Znak Urodzajnej Ziemi (Token of Fertile Lands). Porozmawiaj z Pioturem (czy też Peterem), który stoi koło domu na północ od Orc Barracks. Da ci Błogosławione Nasiono (Blessed Seed) jako Znak Urodzajnej Ziemi bez żadnych dodatkowych zadań! Huraaaa! Very Happy
13. Znak Płodności (Token of Fecundity). Pogadaj ze Straznikeim Brightem w Dion.
14. Bright poprosi o 20 Płatków Mandragory (Mandragora Flower Petals) i 10 skrawków Karmazynowego Mchu (Crimson Moss) na bukiecik dla jego matki.
15. Płatki zdobędziesz zabijając Mandragory u wejścia do Execution Grounds, na końcu drogi z Dion.
16. Mech zdobędziesz na mrówkach (Crimson Ants) na Cruma Swamp.
17. Bright powie ci, żebyś sam zaniósł bukiet jego matce Emily.
18. Emily da ci receptę, która jest Znakiem Płodności (Token of Fecundity).
19. Znak Zdrowia (Token of Health). Porozmawiaj z Zarządcą Składu Wilfordem, który jest na Talking Island. W czasie rozmowy zapytaj go o elfa, który żyje ponad 1000 lat.
20. Idź do Lilith (jest w świątyni) i daj jej Broszkę Wilforda. Jak będziesz ją grzecznie prosić to da ci Elfi Opłatek (Elven Wafer) jako Znak Zdrowia (Token of Health).
21. Idź do Parmana do Giran. Nie, to jeszcze nie koniec. :upset:

Aby kontynuować musisz mieć level 38.

22. Parman wyśle cię na spotkanie z Mistrzem Nikola, który stoi pośród ruin na południowy wschód od Cruma Tower, na bagnach. Nikola da ci trochę gliny, abyś zrobił odcisk zamku do skrzyni tytana (Box of Titan's Keyhole).
23. Skrzynia tytana jest na drugim piętrze Cruma Tower, w komnacie 10. Dostać się tam będzie bardzo ciężko bez wsparcia. Zrób odcisk zamka i wróć do Nikoli.
24. Nikola da ci listę składników potrzebnych do sporządzenia klucza: 10 kolców Marsh Spider, 10 pęcherzów Toad Lord, 20 pancerzy Stakato i 20 kryształów d-grade. Wszystkie potrzebne potwory są dookoła na bagnach.
25. Przynieś zdobyte składniki Nikoli, a dostaniesz od niego klucz (Key of Titan). Wróć do skrzyni tytana do wieży i wyciągnij z niej kawałek tabliczki Maphr (Maphr Tablet Fragment).
26. Pokaż to Nikoli, po czym wróć do Parmana do Giran.
27. Parman da ci Odznakę Dobrobytu (Mark of Prosperity). Uuuf... :rip:


Test of the Searcher Test Poszukiwacza Level 39 Hunters' Village

1. Porozmawiaj z Mistrzem Lutherem w Hunters' Village. Wyjaśni on, że Odznaka Poszukiwacza (Mark of Searcher) świadczy o czyichś nieprzeciętnych zdolnościach. Aby przejść próbę musisz uzyskać rekomendację od niegdysiejszego najlepszego zwiadowcy w królestwie- Alexa.
2. Idź do Alexa do Floran Village.
3. Alex skieruje cię do swojego kompana- Milicjantki Leirynn. Jest ona w pobliżu mostu, na zachód od najbardziej wysuniętego na południe od wsi młyna.
4. Leirynn zleci ci zabicie 10 Delu Lizardman Shaman. Znajdują się oni na północny wschód od Giran Harbor. Uwaga: zaatakowani wzywają swoich kamratów.
5. Zbierz 10 sztuk Delu Totem i wróć do Leirynn. Każe ci zabić Delu Chief Kalkisa. Wódz Kalkis znajdują się nad brzegiem morza, na północny wschód od Giran Harbor.
6. Zanieś do Leirynn mapę Kalkisa. Ona odeśle cię do Alexa.
7. Alex skieruje cię do Pijaka Borysa do Gludio (Drunkard Borys).
8. Borys pośle cię do kobiety imieniem Tyra po wino. Znajduje się ona na wschód od Ołtarza Rytualnego (Altar of Rites). Najłatwiej tam dojść poprzez teleport do Dark Elven Village i stamtąd do Dark Forrest. Tyra jest w pobliżu czerwonych namiotów.
9. Tyra wyśle cię do Sea of Spores, abyś zabijał Gigantyczne Grzyboludy (Gigant Fungus), aż zbierzesz 10 Pyłków Zarodników (Red Spore Dust).
10. Gdy je uzyskasz wróć do Tyry, a da ci wino.
11. Idź do Pijaka Borysa i daj mu wino. On skieruje cię do Ochroniarza Jaxa (Bodyguard Jax) do południowego wejścia na Wastelands (stoi obok Trader Sorien i Rolento). Możesz tam iść pieszo lub teleportem z Gludin.
12. Jax wyjawi ci, że mapa Kalkisa jest ćwiartką większej mapy. Powie ci, żebyś polował na Road Scavangers i Hangman Trees, aby uzyskać 2 inne kawałki, a jak tobie się uda, to on da ci ostatni, czwarty kawałek.
13. Road Scavangers są w Death Pass. Zabijaj ich, aż uzbierasz 4 Strzępy Mapy (Torn Map Pieces).
14. Hangman Trees są na Execution Grounds. Od nich też musisz wydostać 4 Strzępy Mapy.
15. Wróć do Jaxa. On złoży wszystkie strzępy i kawałki w całość. Otwórz swoją mapę świata i odszukaj czerwony znacznik na północ od Floran i na zachód od Dion Castle.
16. Idź do tego miejsca. W miarę możliwości kieruj się na migający żółty punkt na radarze. Dojdziesz do drzewa, które...umie mówić!
17. Porozmawiaj z drzewem. Wybierz opcję kopania (dig). Odkryjesz Wzmocnioną Drewnianą Skrzynkę (Strong Wodden Box) i Zardzewiały Klucz (Rusted Key). Klucz znajdzie się w twoim ekwipunku, a skrzynka pojawi na ziemi obok ciebie. Kliknij 2 razy na skrzynkę, aby ją otworzyć.
18. Zabierz Sztaby Złota (Gold Bars) ze skrzynki do Alexa. Da ci swoją rekomendację.
19. Wróć to Luthera do Hunters' Village, a Odznakę Poszukiwacza (Mark of the Searcher) dostaniesz
Powrót do góry
Nightcrawler
Gość


PostWysłany: Pon 21:01, 31 Lip 2006    Temat postu:

Najszybciej. Kupic marki w sklepie
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum gry Lineage II Strona Główna -> Questy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin